čtvrtek 20/8

Main stage

17.30 - 18.30 Plexis

19.00 - 20.15 Tony Ducháček a Garage

20.45 - 22.00 Shum Davar

22.30 - 23.30 Bert & Friends

00.00 - 00.50 Vanessa

Alternative stage

20.00 - 03.00 EAC Soundsystem

Divadlo / Experimental stage

18.00 - 19.30 Divadlo X10: Sibiřská výchova

21.00 - 23.00 Přehlídka studentského filmu Zlín

Kreativní zóna

18.00 - 20.00 šperk

17.00 - 19.00 camera obscura

16.00 - 18.00 animovaná tvorba

18.00 - 20.00 sítotisk

17.00 - 19.00 krasohledy

18.00 - 20.00 stone balance

17.00 - 19.00 keramika

16.00 - 19.00 tattoo workshop

pátek 21/8

Main stage

15.00 - 16.00 Lee

16.30 - 17.30 Trahir

17.45 - 18.45 Justin Lavash (UK) + Jiří Grus (live paint show)

19.15 - 20.15 Ghost of You

20.45 - 21.45 Noisetrap

22.30 - 23.45 The Young Gods (CH)

00.15 - 01.05 LVMEN

Alternative stage

20.00 - 03.00 EAC Soundsystem

Divadlo / Experimental stage

14.00 - 16.00 Panelová diskuze: Dezinformace v mediálním světě + Petr Nutil: Média, lži a příliš rychlý mozek: Průvodce postpravdivým světem - diskuze s autorem o knize

17.00 - 18.20 Divadlo Kolonie a Studio Rubín: Jezero

19.00 - 20.30 Slam Poetry show

22.00 - 23.00 Petr Nikl: Švábení (performance)

Kreativní zóna

09.30 - 11.00 ranní cvičení

15.00 - 17.00 šperk

10.00 - 12.00 / 14.00–16.00 camera obscura

15.00 - 18.00 animovaná tvorba

13.00 - 15.00 / 17.00–19.00 sítotisk

11.00 - 13.00 / 15.00–17.00 linoryt

12.00 - 14.00 / 16.00–18.00 krasohledy

12.00 - 14.00 / 16.00–18.00 stone balance

10.00 - 12.30 / 16.00–18.00 barefoot obuv

12.00 - 14.00 / 16.00–18.00 keramika

10.00 - 12.00 / 14.00–16.00 smalt

13.00 - 16.00 tattoo workshop

10.00 - 13.00 kresba, malba

10.00 - 14.00 socha

19.00 - ??.?? Michal Gabriel: Odhalení sochy Ocelový jezdec

sobota 22/8

Main stage

14.30 - 15.30  Avarom Dnabseulb

16.00 - 17.00 Lazer Viking

17.30 - 18.30 Opak Dissu Label

19.00 - 20.00 Květy

20.30 - 21.30 Mucha

22.00 - 23.00 Gaia Mesiah

23.30 - 00.30 PSH

00.45 - 01.30 Hello Marcel

Alternative stage

20.00 - 03.00 EAC Soundsystem

Divadlo / Experimental stage

11.30 - 12.30 FakEscape: Úniková hra

13.00 - 14.30 Diskuze s autory art instalací

15.00 - 16.30 Deník N: Etika nezávislé žurnalistiky

18.00 - 19.30 Divadlo Ufftenživot: Words of Apology

20.00 - 21.00 Klára Ešnerová: En-trance (contemporary dance)

21.30 - 23.00 Slam Poetry show

23.30 - 01.30 Přehlídka studentského filmu Zlín

Kreativní zóna

09.30 - 11.00 ranní cvičení

15.00 - 17.00 šperk

10.00 - 12.00 / 14.00 - 16.00 camera obscura

11.00 - 13.00 / 16.00 - 19.00 animovaná tvorba

13.00 - 15.00 / 17.00 - 19.00 sítotisk

11.00 - 13.00 / 15.00 - 17.00 linoryt

12.00 - 14.00 / 16.00 - 18.00 krasohledy

12.00 - 14.00 / 16.00 - 18.00 stone balance

10.00 - 12.30 / 16.00 - 18.00 barefoot obuv

14.00 - ??.?? pletení věnečků

13.00 - 14.00 / 16.00 - 18.00 keramika

10.00 - 12.00 / 14.00 - 16.00 smalt

13.00 - 16.00 tattoo workshop

10.00 - 13.00 kresba, malba

10.00 - 14.00 socha

neděle 23/8

Alternative stage

14.00 - 15.00 Posmrtné Zkušenosti

15.30 - 16.30 Pepa Lábus & SPOL.

17.00 - 18.00 The Valentines

18.30 - 19.20 Strange?

19.50 - 20.40 Sexuelle Handgranate

21.00 - 22.00 Exorcizphobia

22.20 - 22.55 Člověk v plísni

23.05 - 23.35 Blitzkrieg Boyz

23.55 - 03.00 EAC Soundsystem

Divadlo / Experimental stage

12.00 - 13.00 FakEscape, Paměť Krkonoš

13.30 - 14.05 Divadlo Krychličky: The Trafika

Kreativní zóna

09.30 - 11.00 ranní cvičení

10.00 - 12.00 šperk

10.00 - 12.00 camera obscura

11.00 - 13.00 animovaná tvorba

13.00 - 15.00 sítotisk

12.00 - 14.00 krasohledy

12.00 - 14.00 / 16.00 - 18.00 stone balance

12.00 - 14.00 keramika

10.00 - 12.00 smalt

15.00 - 18.00 tattoo workshop

10.00 - 14.00 socha

10.00 - 13.00 malba, kresba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.